SBC - שירות מכרזים ייחודי

בעלי עסקים שמעוניינים להרחיב את פעילותם באמצעות מכרזים מתקשים לעמוד מול הבירוקרטיה הרשותית.

המטרה שלנו היא לתת לבעלי עסקים שקט נפשי בכל הקשור להגשת מכרזים באמצעות מעטפת שלמה של שירותים שמתמקדת בניהול ההליך על כלל שלביו.

בעל עסק, הגיע הזמן להפוך לשחקן אמיתי...

עולם המכרזים

שוק המכרזים נאמד במאות מיליארדים כל שנה ונכון להיום הוצאות הרכש הגדולות של גופי המדינה והממשלה (כולל גופי הסמך) מבוצעות באמצעות מכרזים. SBC מתמחה בליווי וייעוץ לעסקים שעולם המכרזים מעניין אותם. SBC עובדת מול גופים ציבוריים, משרדי ממשלה, רשויות ממשלתיות, חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות ותאגידים מקומיים, ע"מ להביא את המכרזים העדכניים ביותר בכל ענף ומגזר עסקי (נכון להיום יש עשרות ענפים מכרזיים שמתאימים כמעט לכל עסק \שירות או ספק).

בניית פרופיל עסקי

כמו בכל מערכת יחסים טובה,בשביל להתאים מכרז בצורה נכונה ולמנוע בזבוז זמן יקר בבדיקת הצעות לא מתאימות, אנו צריכים להכיר את העסק שלכם. ההכרות הזאת נעשית באמצעות שיחות שוטפות מרגע ההצטרפות ושאלון מיוחד שעוזר לנו להרכיב עבורכם פרופיל "מכרזי".

ליווי אישי

הליך ההיכרות לא נגמר רק בשאלון- כל עסק שעובד איתנו מקבל הדרכת "היכרות עם עולם המכרזים" שעוזרת לו להבין קצת יותר טוב מה זה בעצם הליך המכרז ולמה אנחנו מתייחסים אליו כתחרות.

מרגע שסיימנו לבנות את הפרופיל והתחלנו לחפש מכרזים יש בין SBC לעסק קשר רציף וישיר באמצעות הסוכן שליווה את התהליך מתחילתו.

שירותי מכרז מתקדמים

1.איתור מכרז אישי עבור העסק שלך

לפי אופי העסק ומיקומו – אנו לומדים אתכם את העסק שלכם והצוות שפועל בו כדי להתאים לכם את המכרז הטוב ביותר.
לחץ כאן

2.למידת המכרז עבור העסק שלך

מרגע בחירת המכרז SBC תבנה אסטרטגית פעולה לבניית הצעה שתביא לעמידה מקסימלית בדרישות המפרסם.
לחץ כאן

3.תוכנית אסטרטגית והכשרת הצוות

מיפוי מכשולים והכנה ל"ראיון מציעים", "וועדת מכרזים ו"כנס ספקים".
לחץ כאן

4.תרבות עבודה ​

ריכוז המידע למקום אחד שיכלול בתוכו את כל המסמכים הנדרשים להרכבת הצעה למכרז וביניהם (המלצות, תעודות, רישיונות, מסמכים)
לחץ כאן

5.בקרת טעויות

איש צוות מומחה מטעמנו ידאג לבחון את ההצעה בשלב הסופי ע"מ לוודא שהיא מולאה ב-100% לפי הנדרש בתנאי הסף ושצורפו כל המסמכים המבוקשים.
לחץ כאן

6.ליווי אישי וצמוד

אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך משלב מציאת המכרז ועד חתימת החוזה ותחילת העבודה במכרז שזכיתם בו.
לחץ כאן
שאלות נפוצות:

אנחנו מאמינים שכל עוד יש מכרזים בתחום שלך שמתאימים למידות העסק, אתה חייב להגיש! מהסיבה שעלויות ההשתתפות נמוכות ופוטנציאל ההזדמנות בכל מכרז גבוה מאוד. (נתון מעניין – עסקים מספרים שזכייה במכרז היוותה כ20-30% מהמחזור השנתי שלהם באותה שנה).

ככלל הליך הגשת מכרזים אורך כ 3-5 חודשים מרגע פרסום המכרז ועד הודעת הגורם המפרסם על הזוכה מבין ההצעות שהתקבלו.

כל עוד אתה מתאים לתנאי הסף, אתה יכול, אבל, וזה אבל חשוב ההצעה שלנו היא לעסקים שהם:
(1) – לא זמינים לעבודת הניהול של ההליך המכרזי לכל אורכו.
(2) – אינם יודעים\רוצים להתעסק עם הבירוקרטיה של ההליך המכרזי.

בנוסף, ההליך המכרזי הוא ארוך ובירוקרטי, כבעל עסק האם  יש לך את הזמן להתעסק בזה?

מהרגע הראשון אנחנו הופכים לעובד נוסף בעסק שלכם, רק שהעובד הזה מתעסק עבורכם רק במכרזים ורק באיך להגיש את ההצעה הטובה ביותר בהם. זאת הסיבה גם שאנו נותנים באמת מעטפת כוללת ולא רק מבטיחים אחת כזאת. השירות שלנו כפי שפורט בעמודים השונים הוא כולל ועבור כלל ההליך, אבל מעל הכול- הוא אישי ונועד לתת שקט נפשי לבעל העסק בהתמודדות מול עסקים אחרים ומול הגורמים המפרסמים.

המפרסמים שלנו ברובם הגדול הם גופים ציבורים ממשלתיים וביניהם : משרדי ממשלה, מוסדות להשכלה גבוהה, בתי וקופות חולים, מועצות מקומיות, רשויות מקומיות, גופי ביטחון ועוד. ניתן למצוא מכרז כמעט לכל מקצוע\עיסוק\שירות- ע"מ לבדוק את הענף הספציפי שלכם פנה אלינו בעמוד "צור קשר".

רוצים שנעזור גם לעסק שלכם?